Przyczepy NEPTUN - idealne rozwiązanie w transporcie. | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Przyczepy NEPTUN – idealne rozwiązanie w transporcie.

Przyczepy NEPTUN – idealne rozwiązanie w transporcie.

Jeśli przechodziłeś obok naszej firmy na ul. M. B. Fatimskiej 16 w Tarnowie zauważyć mogłeś modele przyczepy marki NEPTUN. Jako dobry jakościowo wyrób posiadamy je ofercie naszego sklepu. Chciałbym w tym artykule opisać trochę przyczepy tej marki. Być może artykuł pomoże Ci w wyborze przyczepy odpowiedniej do Twoich potrzeb.

Przyczepy NEPTUN – idealne rozwiązanie w transporcie.

Marka NEPTUN to polska firma, choć wzbogacona zagranicznym kapitałem francuskiej grupy Trigano. Firma posiada 50% udział w rynku producentów przyczep samochodowych i produkuje 30 000 przyczep rocznie, co czyni ją wiodącą firmą w Polsce. Daje to liczbę ponad 500 000 przyczep wyprodukowanych od początku istnienia firmy i pozwala widzieć markę NEPTUN jako jednego z większych producentów przyczep w Europie.

Fabryka znajduje się w Chwałkowie koło Krobi (woj. wielkopolskie), a siedziba firmy w Warszawie. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 200 osób.

Firma poprzez dział konstrukcyjny rozwija nowe modele i ulepsza istniejące produkty.  Istotne dla rozwoju produktów są również opinie klientów oraz partnerów handlowych, które pomagają w wprowadzaniu innowacji.

Katalog przyczep NEPTUN.

NEPTUN to około 50 modeli przyczep, głównie niehamowanych wraz z szeroką gamą akcesoriów. Znajdziesz je w katalogu przyczep w formacie PDF. W ofercie firmy znajdują się zarówno małe jak i duże przyczepy, również modele z kołami pod skrzynią ładunkową, z burtami stalowymi i ze sklejki. Przedsiębiorstwo produkuje przyczepy towarowe, do przewozu motocykli, quadów oraz łodzi. Przyczepy posiadają homologacje europejską, czyli jest to wyrób sprawdzony i pewny w użytkowaniu.

Przyczepy NEPTUN z serii Trailwood, Pro, Rustik, Nordica i inne to idealne rozwiązanie w transporcie.

naptun przed martec

Firma jako przedsiębiorstwo z bardzo dobrymi wynikami finansowymi zostało wyróżnione certyfikatem “Gazele Biznesu” oraz uznana za dynamicznie  rozwijającą się firmę i rzetelnego partnera biznesowego.

Jako sklep z dużymi aspiracjami pragniemy zaoferować swoim klientom towar najwyższej jakości, niezawodny, estetyczny stąd w naszej ofercie przyczepy marki NEPTUN.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem przyczepy samochodowej lub po prostu ciekaw naszej oferty (również przyczep NEPTUN) odwiedź nas w Tarnowie lub kliknij na naszą stronę internetową. Pomożemy Ci wybrać idealne dla Ciebie rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>