Przyczepa Tema ECO 2212 - warto czy nie? | MARTEC: Supplier of towbars - towballs - bike carriers

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa Tema ECO 2212 – warto czy nie?

Przyczepa Tema ECO 2212 – warto czy nie?

Przyczepa Tema ECO model 2212 to doskonała propozycja dla osób szukających, małej, funkcjonalnej przyczepy do domu i ogrodu. Czy warto wybrać ten konkretny model dla własnego użytku? Czym rożni się od innych przyczep dostępnych na rynku? Czy sprawdzi się w domowych pracach? Postaramy się w tym artykule i załączonym filmie przybliżyć nieco tę przyczepę aby łatwiej nam było opowiedzieć na te zagadnienia.

Przyczepy firmy Tema – historia.

Firma TEMA jest bezpośrednim kontynuatorem wieloletniej tradycji w produkcji niezawodnych, docenianych przyczep ze Świdnika. Działają na rynku już od ponad 20 lat, obecnie są jednym z wiodących producentów w Polsce. W tym okresie firma wyprodukowała na rynek polski i rynki zagraniczne ponad 100 tysięcy przyczep. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zaoferować szeroką gamę swoich produktów. Obecnie w swojej ofercie posiadają ponad 120 typów przyczep a także realizują zamówienia indywidualne pod klienta w kraju i zagranicą. Więcej o tym producencie możecie przeczytać we wcześniejszym artykule dostępnym TUTAJ.

Przyczepa Tema ECO 2212 – specyfikacja

Przyczepa Tema Eco to mała zwinna i solidnie wykonana przyczepa. Rama nośna wykonana została z profili giętych z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 2.5 mm. Przyczepa z serii ECO występuje na zawieszeniu niezależnym, uresorowanym na wałku skrętnym typu AL-KO.
Dopuszczalna masa całkowita tej przyczepy to 750 kg a jej ładowność wynosi 620 kg. Wymiary wewnętrzne przyczepy to 220 x 125 x 32 cm.

Przyczepa Tema ECO

Przyczepa z serii 2212 Eco, wyposażona jest w dyszel stały typu V oraz koło podporowe i zaczep kulowy. Ten model został wyposażony w jedną oś skrętną z kołami na zewnątrz w rozmiarze 13” w metalowej obudowie z oponami w rozmiarze 155/70 i obręczami kół renomowanej firmy Mefro.

 

Dodatkowe cechy tej przyczepy.

Boczne burty wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej. Dodatkowo uchylna tylna burta ułatwia znacznie załadunek przewożonego towaru. Powierzchnia transportowa została wykonana ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej o grubości 9mm. Wielofunkcyjne lampy zamontowane zostały pod tylną burtą przyczepy w stalowej obudowie przez co są chronione przed uszkodzeniami, wilgocią i błotem.

Przyczepa Tema ECO

W dodatkowym wyposażeniu istnieje możliwość zamontowania dodatkowych burt podwyższających, stelaża i plandeki, burt siatkowych. koła zapasowego lub relingu przedniego. Oferta doposażeniowa do tego modelu jest dość bogata.

Przyczepa Tema ECO – podsumowanie.

Reasumując, przyczepa Tema Eco to opcja naprawdę godna uwagi, jeśli szukasz taniej przyczepki. Solidne wykonanie i wytrzymała konstrukcja w naprawdę przyzwoitej cenie to główne atuty tego modelu przyczepki. Użytkownicy szukający, małej solidnej i za razem niedrogiej przyczepy do przewozu swojego przeróżnego asortymentu trafić w tym modelu mogą w sam środek swoich oczekiwań. Jeśli jednak zależy Ci na większej wytrzymałości to niewiele droższe przyczepy Neptun są znacznie lepsze.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą gdzie znajdziecie w ofercie opisywaną przyczepę w znakomitej cenie a także akcesoria dodatkowe omawiane powyżej. Możemy również dobrać inny rodzaj przyczepy wedle upodobań i zapotrzebowań klienta. Znajdziesz nas w Tarnowie al. M.B. Fatimskiej 16. Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>