Niewiadówka - przyczepy kempingowe z Niewiadowa. | MARTEC: Supplier of towbars - towballs - bike carriers

Blog firmowy MARTEC

Niewiadówka – przyczepy kempingowe z Niewiadowa.

Niewiadówka – przyczepy kempingowe z Niewiadowa.

Hak holowniczy z Martec i Niewiadówka.

Jeśli jesteś już właścicielem takowej, wystarczy tylko zapiąć i można udać się w baśniowy świat. Jeśli nie posiadasz przyczepy ani haka holowniczego w Twoim samochodzie możesz go zakupić. Nasz sklep bogaty jest w ofertę najróżnorodniejszych haków holowniczych do niemal wszystkich modeli samochodów. Natomiast godnym polecenia producentem przyczep kempingowych jest jedyny na polskim rynku Niewiadów.

Wiele osób doceniło już produkty tej firmy, gdyż działa ona na rynku przyczep kempingowych już ponad 40 lat. Możliwe, że zwróciłeś uwagę na stojącą gdzieś, lub ciągniętą na wakacje niewiadówkę.

14650188_687405698091127_6709961230036772250_n

Przez cały okres swego istnienia firma stara się sprostać wymaganiom klientów oraz rynku – ze sporymi sukcesami, gdyż przyczepy z Niewiadowa to niezawodna i rozpoznawalna marka.

Niektóre turystyczne atrakcje regionu tarnowskiego.

Gdzie pojechać? W naszej okolicy oprócz miejskich architektonicznych, gastronomicznych, kulturalnych atrakcji Tarnowa wartym polecenia są Parki Krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Jednym z nich jest znajdujący się w moich rodzinnych stronach Park Krajobrazowy Pasma Brzanki oraz Skamieniałe miasteczko w Ciężkowicach. Znajdziesz u nas również malowane chaty w Zalipiu i wiele innych.

W samym Tarnowie, gdzie znajduje się nasza firma znany znajduje się bardzo dobry Camping nr 202, którego stronę internetową warto odwiedzić: http://www.camping.tarnow.pl/  Warunki są bardzo dobre, jednak gdyby komuś nie było wygodnie jest opcja wynajęcia domku lub nawet wysokiej klasy pokoju hotelowego. Wszystko na terenie jednego obiektu.

img_0153

Podsumowanie

Dodatek do Twojego samochodu jakim jest hak holowniczy otwiera możliwości karawaningu i kempingu. Popularyzacja tej formy turystyki  ma swe odzwierciedlenie w rozwoju infrastruktury kempingowej oraz we wzroście komfortu oferowanego przez przyczepy, który również dotyczy popularnych Niewiadówek.

Jeśli skorzystasz z tej formy wypoczynku, to jesienne chłodniejsze dni wypełnione wrażeniami mogą długo pozostać w pamięci.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>