Blog firmowy MARTEC

Blog firmowy MARTEC

13 luty 2019

Hak holowniczy z wiązką elektryczną może być niedrogim i praktycznym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb również w transporcie ciężarówką. Hak do ciężarówki.

By //

05 luty 2019

Zabezpieczenie antykorozyjne haków holowniczych dostępne w ofercie sklepu MARTEC. Jak zabezpieczyć kulę swojego haka holowniczego przed niszczeniem?

By //

06 luty 2019

Wykryty kolejny przypadek oszukiwania klientów na Allegro skłania nas do poruszenia tematu krętactw dla podtrzymania dobrej opinii branży haków holowniczych.

By //

14 październik 2016

Amerykańskie haki holownicze wbrew pozorom znalazły dość szybko uznanie nie których kierowców. Do czego montuje się taki rodzaj haków?

By //

06 luty 2019

Jako urządzenie mechaniczne wykonujące określoną pracę hak holowniczy może podlegać pewnym uszkodzeniom i problemom. Problemy z hakiem holowniczym.

By //

08 luty 2019

O konieczności serwisowania oraz wymiany zużytego zaczepu kulowego oraz kilka wskazówek dotyczących rodzajów zaczepów oraz firm je oferujących.

By //

29 sierpień 2016

Jaki box dachowy wybrać? Podstawowym dylematem przy zakupie takiego boxa jest jego wielkość i pojemność. Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

By //