Akademia Haków MARTEC: Zapowiedź! | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Akademia Haków MARTEC: Zapowiedź!

Akademia Haków MARTEC: Zapowiedź!

Pierwszy, odcinek Akademii Haków MARTEC, w których firma z Tarnowa będzie się z Wami dzieliła wiedzą dotyczącą haków holowniczych.

Myślicie pewnie, że haki to nudy? Że haki są nudne? Nie wolno Wam tak myśleć, to rani nasze serca 😉 Owszem haki holownicze mogą być nudne, ale nie muszą 🙂 A tak na serio, w naszej amatorskiej video-produkcji będziemy poruszali ważne tematy, techniczne i mniej techniczne, sama motoryzacja, czyli coś co każdy zmotoryzowany mniej lub bardziej się interesuje.

Zmieńmy rynek haków holowniczych w Polsce

Nasze materiały wielu z Was pomogą w podjęciu dobrych decyzji zakupowych, to też jest ważne. Rynek haków holowniczych w Polsce niestety nie wygląda dobrze… szczególnie ten internetowy, mnóstwo tu manipulacji i kombinacji, ale koniec z tym! Z nami dowiecie się jak to jest naprawdę i nie dacie wyprowadzić się na manowce.

Potrzebujemy Waszego wsparcia

Trzymajcie za nas kciuki i oglądajcie nas na bieżąco, przyda się też słowo otuchy, że dobrze nam idzie, albo źle i co możemy poprawić, by spełnić Wasze oczekiwania. Dziękujemy i pozdrawiamy Was wszystkich!!!

PS. Po napisach będzie niespodzianka, więc czekajcie do końca filmu, warto 🙂