Haki holownicze Allegro | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Haki holownicze Allegro

Haki holownicze Allegro

Wśród artykułów zamieszczonych na naszym blogu znajdziesz takie, które poruszają temat nieuczciwych sprzedawców, których głównym polem działania jest portal aukcyjny Allegro. Pisaliśmy o tym, aby przestrzec kupujących mając na uwadze dobiegające z różnych stron skargi od pokrzywdzonych klientów. Pomimo zabiegów administratorów, możliwości zgłaszania naruszenia zasad uczciwego handlu Allegrowym oszustwom nie ma końca. Haki holownicze Allegro.

Haki holownicze Allegro…

Wyłapanym przez jednego z kupujących hak holowniczy na Allegro oszustwem była sytuacja manipulacyjnego przedstawiania oferty, w której ukryty był podstęp.

Allegrowe krętactwa opierały się na przedstawianiu w ofercie sprzedażowej kompletnego haka holowniczego wraz z wiązką elektryczną uwierzytelnianej bogatą galerią zdjęć, a naprawdę aukcja dotyczyła samej kuli haka holowniczego z wiązką elektryczną. Kruczek opierał się na ukryciu w opisie informacji o rzeczywistym przedmiocie oferty. Nakierowanie naszych myśli na ofertę kompletnego haka holowniczego oraz ukrycie faktycznego przedmiotu aukcji jest oszustwem. Klienci którzy sugerowali się opisem i grafikami zostali świadomie wprowadzeni w błąd. Co widać na poniższym filmie.

Co tanie nieraz drogie…

Warto zauważyć, że już bardzo niska cena zestawu może sugerować jakiś fałsz. Porównanie cen innych sprzedających lub renomowanych sklepów branży haków holowniczych może nasuwać podejrzenia o nieuczciwości. Cena musi odpowiadać wartości przedmiotu oraz pokrywać realne koszty jego wyprodukowania oraz sprzedaży. Dlatego zaniżone wartości są niewątpliwym szwindlem. Kolejna kwestia to renoma podmiotu sprzedającego. Pomimo wielu ostrzeżeń i anulowania ofert nierzetelnych sprzedających cały czas pojawiają się nowi, kierowani chęcią szybkiego i łatwego zysku. Jakim kosztem się to odbywa wie tylko ten, kto nierozważnie pozwolił się oszukać.

allegrowe krętactwa

Opisując ten temat nie mam na celu dezaprobowania portalu Allegro, gdyż sam z niego czasem korzystam. Na Allegro znaleźć możesz również aukcje firmy MARTEC. Chodzi tylko o wzmożenie czujności klientów na chwytliwe i przyciągające uwagę oferty niesprawdzonych, często nieuczciwych sprzedający. Wyłapanie ofert mających na celu oszukanie klienta leży również w kwestii producentów oraz uczciwych sprzedawców dbających o dobre imię i uczciwe transakcje w branży haków holowniczych. Jako rzetelna firma możemy poszczycić się dobrą opinią wśród naszych klientów oraz udaną współpracą ze znaczącymi producentami haków holowniczych. Dlatego przestrzegamy Was szanowni klienci przed Allegrowym krętactwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>