Czy u nas najtaniej? - sprawdź konkurencyjność sklepu Martec | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Czy u nas najtaniej? – sprawdź konkurencyjność sklepu Martec

Czy u nas najtaniej? – sprawdź konkurencyjność sklepu Martec

Szukając za pomocą wyszukiwarki internetowej platform i sklepów posiadających w swej ofercie haki holownicze oraz wiązki elektryczne do nich znajdziesz wiele firm. Jedne lepsze, inne mniejsze i mniej renomowane, ale w gruncie rzeczy wszystkie oferujące podobny towar firm produkujących haki holownicze i wiązki elektryczne. Ponieważ Martec jest jedną z takich firm chciałem sprawdzić jak prezentujemy się na tle wymagającej konkurencji – chodziło o to co najistotniejsze czyli cenę, ale również i standardy obsługi oraz satysfakcję klientów.

Hak do Passata B7 z 2010r. Steinhof w Martec.

Aby porównać ceny wybrałem sobie hak wypinany do Passata B7 z 2010r. i sprawdziłem ofertę bardziej popularnych sklepów internetowych porównując ją z naszą. Sprawa przedstawia się następującą: hak pionowo wypinany do tego modelu samochodu firmy Steinhof bezpośrednio u producenta kosztuje 1060 zł. Co prawda możemy liczyć na darmową wysyłkę, ale jest to cena o 221 zł wyższa niż u nas, nawet doliczając 20 zł kosztów przesyłki. Podobnie sprawa ma się na platformie Tanie Moto na której kupisz hak taniej 0 17 zł, ale zapłacisz 45 zł przesyłki kurierskiej. Tak więc u nas masz nadal taniej. Warto zwrócić uwagę, że takie drogie przesyłki to chwyt niektórych firm oferujących tańsze haki. Są to praktyki często stosowane również na Allegro. 

Martec

Oferty modelu Passat B7 2010 r. Auto Haka .

Inną platformą internetową oferującą haki holownicze jest Euro Auto Hak. W tym sklepie za hak wypinany pionowo Firmy Auto Hak ze Słupska zapłacisz 1034 zł a w Martec 827 zł. Różnica ponad dwustuzłotowa zostaje w kieszeni na inne wydatki jeśli zakupy zrobisz w tarnowskiej firmie.

Budynek02

Westfalia do modelu Passata B7.

Zaskoczyły mnie oferty takich sklepów jak eHaki oraz Holowniczy.pl w których hak pionowo wypinany Westfalii jest o 8 zł tańszy niż w Martec (1094zł a 1102zł). Różnica niewielka świadczy o konkurencyjności naszego sklepu. Ale – istnieje pewne ale… Już wiązkę elektryczną np. 7 pinową z modułem u nas kupisz taniej, co niweluje różnicę na haku holowniczym.

Wyróznienie_Opineo800px

Lata doświadczenia – firma działa od 2007r., zadowoleni klienci oraz wysokie standardy obsługi przemawiają na naszą korzyść. Stawiamy wysokie wymagania zarówno samym sobie, jak i naszym kooperantom z całego świata. U nas możesz liczyć na właściwy dobór haka i wiązki elektrycznej oraz pomoc w ewentualnych problemach np. z montażem. Nasi konsultanci to zgrany zespół fachowców posiadających dużą wiedzę i doświadczenie zarówno w dziedzinie haków holowniczych jak i szeroko pojętej motoryzacji (sprzedajemy również części samochodowe oraz bagażniki). Bardzo konkurencyjne ceny świadczą o uczciwym i rzetelnym podejściu do naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem haka holowniczego lub innych części zamiennych do swojego pojazdu sprawdź naszą ofertę, odwiedź nas w Tarnowie lub skontaktuj się z nami. Postaramy się abyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.