Kapitan Martec i jego misja | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Kapitan Martec i jego misja

Kapitan Martec i jego misja

Kapitan Martec to barwna postać naszego firmowego bohatera. Mogliście go spotkać na naszych wizytówkach, gadżetach reklamowych, a także na billboardach i banerach. Widnieją one w wielu miejscach w całym mieście. Skąd pomysł? Jaki był zamysł stworzenia tego bohatera? Jaka jest jego tytułowa misja? Tego wszystkiego dowiecie się czytając poniższy artykuł.

Kapitan Martec – początek.

Jak to zawsze bywa, na początku każdego wynalazku, produktu czy tym podobnych jest pomysł. To właśnie od niego wszystko się zaczyna. Tak też było i w tym przypadku, o czym opowiada poniżej pomysłodawca Marcin Pajewski. Zamysł stworzenia takiego bohatera również miał wiele powódek. Ostatecznie padł pomysł na postać bohatera kojarzonego z filmami czy bajkami z lat dzieciństwa. To na ich podstawie i wyobrażeniu pomysłodawcy powstała finalna wersja bohatera. Od pomysłu do realizacji było już krótka droga.

kapitan martec

Po przekazaniu pomysłu oraz wizji naszemu grafikowi udało się stworzyć bohatera na miarę firmy. Początkowo miał się nazywać “Hakmen”, jednak po doszlifowaniu ostatecznych wizualizacji, jego nazwa musiała nawiązywać do firmy stąd jego ostateczna nazwa – Kapitan Martec.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>