Prosty i tani wypinany hak holowniczy automat z Auto-Haka. Czy warto? - MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Prosty i tani wypinany hak holowniczy automat z Auto-Haka. Czy warto?

Prosty i tani wypinany hak holowniczy automat z Auto-Haka. Czy warto?

Wielu producentów oraz różne rozwiązania stwarzają dość duże rozbieżności cenowe haków holowniczych. Tani, odkręcany na dwie śruby, najprostszy i popularny model to kwestia mniej niż 300 zł. Natomiast hak do rzadziej spotykanych samochodów wypinany pionowo to koszt nawet 1200 zł. Jak znaleźć kompromis najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Otóż dobrym rozwiązaniem może okazać się prosty i tani hak wypinany Automat z Auto-Haka. Czy warto?

Krótko o sylwetce przedsiębiorstwa ze Słupska.

Auto-Hak Słupsk to największy i najbardziej renomowany polski producent haków holowniczych. Wobec tego w jego ofercie znajdziesz ponad tysiąc pięćset różnego rodzaju haków holowniczych do niemal wszystkich modeli produkowanych samochodów poruszających się po naszych drogach. Auto-Hak Słupsk to haki odkręcane, flanszowe, wypinane poziomo i pionowo. W tym artykule chcę przedstawić Ci dobrą cenowo oraz jakościowo ofertę: jednym słowem prosty i tani haka Automat z Auto-Haka.

automat z auto-haka

Prosty i tani hak wypinany Automat z Auto-Haka. Czy warto?

Ceny automatów z Auto-Haka do popularnych modeli samochodów wahają się mniej więcej od 500 do 1000 zł. W tej sytuacji, wszystko zależy od typu haka holowniczego. Jeśli nie chcesz przepłacać, a szukasz dobrego rozwiązania haka holowniczego z kulą wypinaną proponuję prosty i tani Automat wypinany poziomo z Auto-Haka.

Zaletami automatu wypinanego poziomo jest możliwość łatwego demontażu kuli oraz jego większa przystępność cenowa w porównaniu z automatami pionowymi.  Niedostatkiem jest widoczne po demontażu kuli gniazdo jej montażu, to i tak pewien walor estetyczny jest zachowany. Poruszać się możemy autem bez nieużywanej kuli haka holowniczego.

automat z auto-haka

Atrakcyjne cenowo i jakościowo rozwiązanie.

Ważnym aspektem jest cena tego typu rozwiązania. Automat wypinany poziomo – horyzontalny to koszt ok 500 zł. Za tyle właśnie możesz mieć produkt renomowanego przedsiębiorstwa posiadający dodatkowo możliwość demontażu kuli haka holowniczego.

Podsumowując, nasuwający się z powyższych rozważań wniosek podpowiada, że szukając niedrogiego oraz wartościowego haka holowniczego wybrać możesz prosty i tani hak wypinany Automat z Auto-Haka. Prędzej, czy później przekonasz się, że warto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>