Przyczepa motocyklowa Neptun N6-220 pm2 | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa motocyklowa Neptun N6-220 pm2

Przyczepa motocyklowa Neptun N6-220 pm2

Przyczepa motocyklowa Neptun N6 to idealne rozwiązanie dla zmotoryzowanych miłośników dwóch kółek. Przyczepa doskonale nadaje się do przewozu wszelakich motocyklów a także motorowerów. Poniżej zarówno w tekście jak i w filmie postaramy się przybliżyć cechy oraz wartości tej przyczepy pod motocyklowej.

Przyczepa motocyklowa Neptun – specyfikacja

Najistotniejszym elementem budowy jaki posiada ta przyczepa motocyklowa jest jej podstawa czyli rama główna. Dużą sztywność i trwałość konstrukcji zapewniają zimno gięte na kształt litery U podłużnice oraz dwie poprzeczne belki ramy. Moto N6 jest standardowo wyposażona w dwie szyny transportowe z pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla i jedną rynnę najazdową. Dlatego przewóz nawet dwóch solidnych motocykli nie sprawia żadnego kłopotu. Pałąki do mocowania przedniego koła są dodatkowo regulowane przód tył, więc ustawienie motocykla na przyczepie może być indywidualne dla każdego z nich.

przyczepa motocyklowa

Wymiary wewnętrzne przyczepy to 225 na 130 na 31 cm, a licząc po zewnętrznej to 288 na 175 na 78 cm co klasyfikuje ją jako jedną z szerszych dostępnych przyczep pod motocyklowych. Dopuszczalna masa całkowita przyczepy to 740 kg, a jej ładowność to aż 633 kg. Przyczepa została wyposażona w jedną oś z kołami na zewnątrz w rozmiarze 13 cali z dodatkowo zabudowanymi błotnikami. Dzięki czemu przewożone motocykle są chronione przed zabrudzeniami wynikłych z toczenia się kół. Lampy  wielofunkcyjne w jakie została wyposażona przyczepa zostały umieszczone w stalowej obudowie, dzięki której są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przyczepa motocyklowa została wyposażona również w uchwyty pasów mocujących przednie koło, tak aby odpowiednio można zabezpieczyć motocykl na czas transportu.  W poniższym filmie widać dokładnie elementy o których wspomnieliśmy powyżej, polecamy obejrzeć krótki materiał przygotowany przez nas.

Dodatkowe cechy przyczepy

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto N6-220 pm2 to idealne rozwiązanie dla transportu jednośladów. Niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę oraz wygodny sposób na przewóz naszych motocykli. Uchylna platforma ładunkowa jak również rynna najazdowa, pozwalają na łatwy załadunek i rozładunek motocykla. Spedycja transportowanego motocykla jest banalnie prosta i odbywa się w wygodny i łatwy sposób zarówno podczas wjeżdżania jak i zjeżdżania z przyczepy. Przewóz dwóch motocykli na raz nie stanowi żadnego problemu i odbywa się w naprawdę wygodny sposób.

Przyczepa matocyklowa Neptun – podsumowanie

Przyczepa Neptun moto N6 to doskonała propozycja dla osób szukających niedrogiej, małej i solidnej przyczepy do przewozu motocykli. jej solidne wykonanie i mocna konstrukcja zapewnia bezpieczną formę transportu jednośladów. Komfort w użytkowaniu, jakość wykonania a także konkurencyjna cena, daje jej miejsce w pierwszym rzędzie gdy chodzi o wybór przyczepy do transportu motocykli.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą gdzie znajdziecie w ofercie opisywaną przyczepę w znakomitej cenie. Dodatkowo możemy dobrać inny rodzaj przyczepy wedle upodobań klienta. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>