Przyczepa Neptun N7-305 Multi | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa Neptun N7-305 Multi

Przyczepa Neptun N7-305 Multi

Przyczepa Neptun N7-305 Multi to idealne rozwiązanie dla miłośników sportów motorowych i terenowych. Przyczepa doskonale nadaje się do transportu wszelakich pojazdów typu quad, ATV a także małych maszyn budowlanych jak mini koparki czy choćby betoniarki. Poniżej zarówno w tekście jak i w filmie postaramy się przybliżyć cechy oraz wartości tej przyczepy platformowej nad którą warto się zastanowić.

Przyczepa Neptun Multi – specyfikacja.

Najistotniejszym elementem budowy jaki posiada ta przyczepa platformowa jest jej podstawa czyli w całości spawana rama główna. Dużą sztywność i trwałość konstrukcji zapewniają zimno gięte na kształt litery U podłużnice oraz aż pięć poprzecznych belek ramy. Multi N7-305 to solidna i wytrzymała platforma do przewożenia różnorodnego sprzętu który na zwykłej przyczepie nie znalazł by wystarczającego miejsca. Przyczepa Neptun posiada uchylną platformę dzięki której załadunek i rozładunek jest znacznie bardziej ułatwiony i to bez konieczności wypinania przyczepy z haka.

przyczepa neptun

Wymiary wewnętrzne przyczepy to 305 na 166 na 10 cm, więc rozmiarowo klasyfikuje ją jako jedną z dłuższych i szerszych dostępnych przyczep na rynku służących do przewozu quadów czy motocykli (o przyczepie motocyklowej pisaliśmy TUTAJ). Dopuszczalna masa całkowita tej przyczepy to 750 kg a jej ładowność wynosi 540 kg. Przyczepa Neptun Mutli została wyposażona w jedną oś z kołami na zewnątrz w rozmiarze 13 cali. Dyszel strzałkowy ze wzmocnieniem, niezależne zawieszenie oraz elementy gumowe osi zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Lampy  wielofunkcyjne w jakie została wyposażona przyczepa Neptun zostały umieszczone w stalowej obudowie, dzięki której są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi. Złącza kablowe chronione są w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie, bezobsługowe działanie. Platforma modelu 305 ma umieszczone tylne światła na nośnikach bocznych, aby po uchyleniu platformy do tyłu umożliwić załadunek przyczepy bezpośrednio, bez użycia podjazdów. Odbywa się w to prosty i łatwy sposób co możemy zaobserwować na poniższym filmie.

Dodatkowe cechy przyczepy.

Dla modelu 305 Mutli oferowane są dodatkowe opcjonalne akcesoria takie jak:

  • mocne i wytrzymałe burty wzdłużne wys. 20cm wykonane z blachy 1,5mm i cynkowane ogniowo
  • podjazd, który jest jednocześnie burtą tylną, wykonany z blachy ryflowanej gr. 3mm i cynkowany ogniowo
  • podjazd, który jest jednocześnie burtą tylną, wykonany z blachy ryflowanej gr. 3mm i cynkowany ogniowo
  • burty siatkowe wys. 80 cm, które mogą być także nadstawione na w/w burtach pełnych i podjeździe
  • wciągarka zamontowana z przodu przyczepy do wciągania ciężkich ładunków, pojazdów lub quadów
  • podstawa wciągarki, użytkownik przyczepy może zamontować inną wybraną przez siebie wciągarkę.
  • podnośnik śrubowy do uchylnej platformy

Przyczepa Neptun Multi – podsumowanie

Przyczepa Neptun N7-305 Multi to doskonała propozycja dla osób szukających niedrogiej, małej i solidnej przyczepy do przewozu quadów i pojazdów typu ATV. Jej solidne wykonanie i mocna konstrukcja zapewnia bezpieczną formę transportu dla pojazdów czy maszyn. Komfort w użytkowaniu, jakość wykonania a także konkurencyjna cena, daje jej miejsce w pierwszym rzędzie gdy chodzi o wybór przyczepy platformowej.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą gdzie znajdziecie w ofercie opisywaną przyczepę w znakomitej cenie a także akcesoria dodatkowe omawiane powyżej. Możemy również dobrać inny rodzaj przyczepy wedle upodobań i zapotrzebowań klienta. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>