Relacja Wideo z wyjazdu na Forum Westfalia 2016 plus Wielki Konkurs! | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Relacja Wideo z wyjazdu na Forum Westfalia 2016 plus Wielki Konkurs!

Relacja Wideo z wyjazdu na Forum Westfalia 2016 plus Wielki Konkurs!

Jak wiecie w kwietniu tego roku braliśmy udział w Forum Doskonalenia Dystrybucji Westfalia 2016 o czym pisaliśmy już na naszym blogu i wrzuciliśmy też wiele zdjęć: http://martec.pl/pl/blog/martec-na-forum-doskonalenia-dystrybucji-westfalia/ Nadszedł czas, by opublikować nasz szalony materiał: Relacja Wideo z wyjazdu na Forum Westfalia 2016, w której bohaterami oczywiście są ludzie, ale też w tle przewija się ważna dla nas tematyka haków holowniczych.

Relacja Wideo z wyjazdu na Forum Westfalia 2016 plus Wielki Konkurs!

Przejdźmy zatem do naszego konkursu, na czym on będzie polegał i co bardzo ważne, jakie mamy dla Was nagrody 🙂

Podczas oglądania filmu konkursowego zobaczycie dzień z życia naszej firmy, ujrzeć będziecie nas mogli w niecodziennych, zabawnych sytuacjach i poznacie nas bliżej. Pytania konkursowe będą właśnie tego dotyczyć, więc musicie skrupulatnie oglądnąć film i wyłapać scenki, do których zawarte są pytania. Film obfituje w zabawne sytuacje, czasem jest przerysowany, czasem też poważny. Haki holownicze to przecież poważna sprawa 😉

Oto nasze 3 pytania konkursowe:

1.  Jaki znany hit zanucił kolega Darek przed hotelem
2. Ile razy podczas filmu pada słowo WESTFALIA
3. Za co MARTEC uzyskał statuetkę i dyplom Westfalia 2016

Dla pierwszych trzech osób, które poprawnie udzielą odpowiedzi przygotowaliśmy nagrody ufundowane przez naszą firmę oraz firmę Westfalia.

Nagrody główne to ekskluzywny zestaw do grillowania od firmy Westfalia, wielozadaniowy MultiTool, power bank USB 4000 mAh, gadżety firmowe, kubki z nowej serii Kapitan Martec i koszulki Fruit Of The Loom.

WalizkaGrillSMALL

GadzetySMALL

Dla pozostałych 10 osób, które poprawnie odpowiedziały przewidujemy nagrody pocieszenia. Każdy może wziąć udział wystarczy mieć ukończone 18 lat i zaakceptować warunki konkursu zawarte w poniższym regulaminie.

Regulamin konkursu:
https://drive.google.com/file/d/0Bw3UqqDbvQNEdl9xVmcwUFZQMGs/view

Cenne nagrody czekają, więc obejrzyj nasz film, polub nas na facebooku i powiadom znajomych. Udostępniając post konkursowy na swoim profilu zwiększasz swoje szanse na wygraną. Oczywiście odpowiedz na pytania konkursowe aby zgarnąć główne nagrody, konkurs trwa do 15.07.2016 tj. piątek do godziny 16:00.

Powodzenia!