Hak holowniczy do rodzinnego Vana. | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Hak holowniczy do rodzinnego Vana.

Hak holowniczy do rodzinnego Vana.

Większość z nas marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Wielu to marzenie się spełniło. We wspólnych podróżach pomagają nam samochody. Niektórym może być przydatny również hak holowniczy umożliwiający montaż bagażnika rowerowego lub ciągnięcie przyczepy. Jeśli chciałbyś doposażyć hak holowniczy do rodzinnego Vana zapoznaj się z ofertą sklepu Martec.

Hak holowniczy do rodzinnego Vana.

Rodzinne Vany czyli samochody posiadające siedem foteli nie są może często spotykane na polskich drogach, ale widujemy je od czasu do czasu. Wyposażone w mocne silniki, stabilniejsze dzięki większym wymiarom mogą być doskonałym holownikiem.  Również przydać może się bagażnik rowerowy jeśli chcemy syna lub córkę zabrać na położone w malowniczych krajobrazach trasy rowerowe.

838885037_7_1080x720_chrysler-voyager-xenon-kamera-navi-drzwi-na-pilota-hak-skora-tempomat-_rev001

Oferta haków holowniczych do rodzinnych Vanów w naszym sklepie bogata jest w polskich i zagranicznych producentów oraz różne modele posiadające kilka rozwiązań. Haki wypinane niemieckiego producenta Westfalia, odkręcane lub wypinane polskich producentów Auto Hak Słupsk, Hak Pol Imioła lub Stainhof oraz holenderskie Brinki, słowacka Galia to oferta w której każdy może wybrać coś dla siebie.

Wiązki elektryczne dla oświetlenia bagażnika lub przyczepy.

Uniwersalne wiązki elektryczne oraz wiązki wyposażone w moduł lub dedykowane umożliwią idealną współpracę elektryki samochodowej z oświetleniem przyczepy lub bagażnika. Dodatkowe moduły lub uniwersalna wiązka MP5S pozwoli na obsługę przyczepy kempingowej wymagającej stałego plusa oraz ładowania akumulatora.

hak holowniczy do rodzinnego Vana

Haki holownicze do rodzinnych Vanów niczym nie różnią się od haków holowniczych do samochodów sedan, combi lub hatchback poza tym, że każdy dopasowany jest do odpowiedniego modelu pojazdu. Kupując w naszej firmie możesz mieć pewność właściwego dobrania haka holowniczego oraz wiązki elektrycznej dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Promocyjne oferty na bagażniki rowerowe i przyczepy samochodowe renomowanych producentów mogą być rozwinięciem lub uzupełnieniem twojego wyboru haka holowniczego.

Choć wszystkie te zakupy nie są potrzebne do pełni szczęścia, to jednak akcesoria te do Twojego samochodu mogą umilić czas lub ułatwić życie.

Jeśli potrzebujesz czegoś z wymienionych w tym artykule akcesoriów lub po prostu części samochodowych (również hamulcowych) zadzwoń do nas, skontaktuj się drogą internetową lub zamów rozmowę. Postaramy się pomóc Ci w Twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>