Kapturek w sklepie Martec. | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Kapturek w sklepie Martec.

Kapturek w sklepie Martec.

Warunki atmosferyczne naszej planety oraz często intensywna eksploatacja powodują nieustanne rdzewienie haków holowniczych. Związane to jest ze nieestetycznym wyglądem zaczepu uwidaczniającym się coraz bardziej  wraz z upływem czasu oraz osłabieniem jego konstrukcji. Procesowi utleniania i zużycia podlega również kula haka holowniczego. W celu lepszej jej ochrony stosować możesz kapturek ochronny.

Jak zabezpieczyć kulę haka holowniczego.

Kapturek ochronny w naszej firmie posiada symbol katalogowy OH-1. Zbudowany jest z tworzywa sztucznego. Możesz nabyć go w dwóch wariantach kolorystycznych z logiem naszego sklepu – czerwony lub czarny.kapturek

Czerwona wersja kolorystyczna ma praktyczne zastosowanie w podróżach zagranicznych, gdyż jest bardziej widoczny i może pasować kolorem do samochodu. Czarny jest nader uniwersalny – nie wyróżnia się.

kapturek

 

W wersji koloru czarnego dołączane są do kul i haków marki Auto-Hak kapturki z wtopionym napisem nazwy firmy ze Słupska.

Kapturek producenta dla twojego haka holowniczego.

Możliwość zamówienia OH-1 dla produktów Westfalii, Brinka, Stainhofa, Imioły, Thule oraz bez napisu to pomysł na ochronę kuli Twojego haka holowniczego. Osłony ochronne dostępne są w większości przypadków wraz z hakiem holowniczym lub wiązką elektryczną jako ich niezbędny element.

kapturekmartecczysty

Przed założeniem kapturka warto oczyścić główkę kuli z zanieczyszczeń – pyłu, piasku i brudu, następnie nałożyć na nią świeżą warstwę smaru.

Smar i kapturek.

W komplecie z pastą montażową KAPTUREX nabyć można smar na główkę kuli haka holowniczego z kapturkiem reklamującym naszą firmę w cenie 10 zł.kapturekWszystkie produkty dostępne u nas wykonane są z plastiku. Na rynku znajdziesz również osłony metalowe zabezpieczane kluczykiem, z humorystycznym zabarwieniem lub ochronne nakładki typu Soft-Ball.

Osłona zabezpieczająca nie uchroni haka holowniczego przed mechanicznym zużyciem. Dlatego jeśli średnica główki haka nie osiąga 49 mm warto, a nawet należy wymienić ja na nową.

Niezawodna, praktyczna i estetyczna ochrona kuli Twojego haka holowniczego dostępna od ręki w ofercie naszego sklepu zapewni Ci trwałe zabezpieczenie zaczepu. Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>