Dobre klocki hamulcowe

Wszyscy wiemy, że klocki to takie części hamulcowe, które są jednym z ważniejszych elementów samochodu bezpośrednio odpowiedzialnym za bezpieczeństwo na drodze. To wie każdy kierowca. Zależnie od zastosowań i potrzeb znajdziesz u nas klocki markowe jak i solidne zamienniki. Znane marki takie jak ATE, TRW, BOSCH, DELPHI, SIEGER, STEINHOF warte są swojej ceny i można je bez obaw montować w każdym samochodzie osobowym i dostawczym. Jakość klocków hamulcowych gwarantują homologacje europejskie ECE-R90.

Dobre tarcze hamulcowe

Hamowanie nie byłoby możliwe, gdyby nie drugi bardzo ważny element układu, czyli tarcza hamulcowa. To ona przyjmuje na siebie masę ciepła wydzielanego podczas tarcia z klockami hamulcowymi, a potem ją oddaje zamieniając energię kinetyczną w cieplną. Wysoka jakość odlewów stosowanych do produkcji tarcz hamulcowych ma kluczowe znaczenie. Jeśli dodamy do tego precyzyjną obróbkę za pomocą maszyn sterowanych numerycznie CNC to mamy doskonałe efekty w postaci niezawodnych tarcz. Nasze sprawdzone tarcze hamulcowe to: SIEGER, ROTINGER, MIKODA, DELPHI, TRW, ATE, BOSCH dostępne w wersji gładkiej i o podwyższonych parametrach, czyli tuningowanej.

Części hamulcowe

Zawsze, gdy w Twoim samochodzie pojawi się potrzeba wymiany klocków czy tarcz hamulcowych postaw na sprawdzone części od sprawdzonego dostawcy. MARTEC od lat dostarcza nowe elementy układu hamulcowego kierowcom w całej Polsce i nie tylko. Z dumą dbamy o każdy detal, począwszy od dokładnej weryfikacji z pomocą bazy Tec-Doc aż do szybkiej i bezpiecznej dostawy części do naszych klientów.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zaufaj specjalistom – znajdziesz u nas wszystkie części hamulcowe!