Export i usługa dropshippingu | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Export i usługa dropshippingu

Export i sprzedaż zagraniczna

Jako hurtownia haków holowniczych i hamulców realizujemy dostawy na terenie całej Unii Europejskiej i poza nią. W naszej ofercie znajdziesz haki holownicze wszystkich producentów, co daje niezwykłą wygodę i elastyczność. Ważne są też wiązki elektryczne do haków, zarówno ekonomiczne rozwiązania uniwersalne, jak i dedykowane przeznaczone do konkretnego modelu samochodu. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, aby szybko i stabilnie rozwijać swoją sprzedaż.

Usługa dropshippingu

Dropshipping to taki model logistyczny sprzedaży, w której Twoja firma pozyskuje zamówienia a nasza zajmuje się dostarczeniem towaru na adres Twojego klienta. Korzyści są oczywiste, brak kosztów logistycznych i magazynowania, więc możesz się zająć tym co najważniejsze – marketingiem i sprzedażą. Prowadzimy dropshipping na terenie kraju a także do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Brzmi wspaniale, prawda? Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

A może prywatna marka?

Większość polskich producentów oferuje program prywatnej marki a jeśli nie, to my możemy w tym pomóc. To sprawia, że zagraniczny kontrahent ma możliwość pozyskania solidnego i elastycznego dostawcy. We współpracy z producentami z Polski zyskuje się szybkość dostaw, konkurencyjne ceny, europejską jakość. Zapomnij o Dalekim Wschodzie, nie warto!