Sklep motoryzacyjny Tarnów | MARTEC - Haki - Klocki - Tarcze Hamulcowe

Sklep motoryzacyjny w Tarnowie

Zapytaj o części do swojego samochodu

Skontaktujemy się z Tobą.

Sklep motoryzacyjny w Tarnowie

Nasz sklep motoryzacyjny znajduje się w Tarnowie przy al. Matki Bożej Fatimskiej 16. Tutaj zawsze spotkasz się z miłą obsługą i pomocnym personelem. Specjalizacja to haki holownicze, przyczepy, bagażniki, hamulce. Części układu zawieszenia (amortyzatory, sprężyny, drążki i końcówki kierownicze, tuleje) i hamulce (tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, bębny hamulcowe) zużywają się a olej silnikowy i filtry (filtry oleju, powietrza, paliwa, kabinowy) trzeba zmieniać regularnie, aby samochód służył nam bezawaryjnie. Dodatkową zaletą współpracy z nami jest myjnia samochodowa, zlokalizowana tuż obok. Jeśli wydasz u nas 100 zł lub więcej otrzymasz miły prezent: żeton na myjnię! Odwiedź MARTEC – jedyny taki sklep motoryzacyjny w Tarnowie!

Zadzwoń: 14 657 75 75

Haki holownicze .

Haki holownicze: nieodzowne udogodnienie, które ułatwi Ci życie. Hak holowniczy jest niesamowitym dodatkiem, który znacznie ułatwia życie, zapewnia niesamowitą wszechstronność i bezpieczeństwo podczas transpor (...)

Czytaj dalej

Uniwersalne wiązki do haków .

Uniwersalne wiązki do haków holowniczych, idealne rozwiązanie Wybierając uniwersalne wiązki do haków holowniczych, zyskujesz niezwykle wszechstronne rozwiązanie, które doskonale dopasuje się do różnych rodzaj (...)

Czytaj dalej

Bagażniki i boxy dachowe. Przyczepy samochodowe. .

Hak holowniczy + przyczepa + bagażnik dachowy = dużo więcej możliwości Czasami nawet najbardziej pakowny samochód okazuje się o wiele za mały na nasze potrzeby. W takich sytuacjach do gry wkraczają przyczepy sa (...)

Czytaj dalej

Turbosprężarki .

Turbosprężarka: sposób na wyciśnięcie z silnika maksimum mocy Turbosprężarka to urządzenie, którego celem jest zwiększenie mocy silnika. Co ciekawe, wykorzystuje ona do tego celu tak niepozorne elementy jak sp (...)

Czytaj dalej

Oleje silnikowe i do skrzyń biegów. Filtry oleju, powietrza, paliwa, kabinowe .

Wyobrażasz sobie samochód bez oleju? To nierealne. Samochód pozbawiony nie tylko oleju silnikowego, ale i oleju do skrzyni biegów czy też szeregu innych płynów eksploatacyjnych ? zamienia się w zupełnie bezuż (...)

Czytaj dalej

Sprzęgła, koła dwumasowe, dwumasy .

Czy warto inwestować w dobre sprzęgło? Zdecydowanie tak. Dlaczego? Bo ta niepozorna część odgrywa kluczową rolę w każdym samochodzie. Przenosi moc z silnika na koła. Jeśli sprzęgło działa precyzyjnie, bez (...)

Czytaj dalej

Zestawy rozrządu (paski, pompy wodne, łańcuchy, rolki) .

Co to jest rozrząd i dlaczego jest taki ważny? Rozrząd to układ składający się z wielu elementów. Ich zadaniem jest sprawienie, by do silnika dotarło paliwo, a z silnika zostały usunięte spaliny. W pewnym sen (...)

Czytaj dalej

Elementy układu zawieszenia: amortyzatory, drążki, wahacze .

Polskie drogi ? najlepszy egzamin dla każdego zawieszenia Zawieszenie łączy koła samochodu z resztą pojazdu. Jeśli podróżujesz głównie po polskich drogach, to doskonale wiesz, ile warte jest dobre zawieszenie. (...)

Czytaj dalej

Gdzie jesteśmy

Zapytaj o części do swojego samochodu

Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz

    Imię (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Adres email

    Podaj dokładne dane auta i co potrzebujesz