Sprzedaż hurtowa | MARTEC - Haki holownicze - Tarcze Klocki Hamulcowe

Sprzedaż hurtowa

Hurtownia haków holowniczych

Szukasz hurtowni wyspecjalizowanej w hakach holowniczych i częściach hamulcowych? Poprzez specjalizację w kilku wybranych grupach asortymentowych jesteśmy w stanie zapewnić nieporównywalnie większe wsparcie informacyjne i techniczne.

Od wielu lat z powodzeniem obsługujemy między innymi:
– sieciowe hurtownie motoryzacyjne,
– regionalne hurtownie motoryzacyjne
– dealerów i serwisy ASO
– sklepy motoryzacyjne, także internetowe
– serwisy samochodowe
– mechaników
Jeśli więc reprezentujesz jedną z powyższych grup to  nasza oferta z pewnością jest dla Ciebie!

Tysiące modeli haków holowniczych

Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami i importerami. Jako hurtownia haków holowniczych możemy zapewnić bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie haki i akcesoria. Dzięki współpracy z nami Twoja firma nie będzie musiała inwestować w magazyn haków holowniczych, który jest kosztowny i zajmuje bardzo dużo miejsca.

Obsługujemy też dostawy paletowe lub całopojazdowe. Natomiast duży nacisk kładziemy na współpracę z mniejszymi klientami, do których chętnie wysyłamy pojedyncze haki holownicze z wiązkami. Wszystko z dostawą w 24h kurierem.

Kule holownicze, flanszowe, odkuwki

Producenci haków holowniczych mogą być zainteresowani kulami kutymi do haków holowniczych. Są one niezbędne w produkcji haków holowniczych do samochodów dostawczych, terenowych i SUV. Każdego roku dostarczamy olbrzymie ilości kul kutych typu “long reach”. Są to popularne odkuwki z 2 otworami montażowymi. Produkt posiada homologację europejską e6 i ma najmocniejsze parametry na rynku: uciąg 3500 kg, nacisk pionowy 350 kg, siła D = 20,17 kN. Możliwe jest zamówienie małych ilości, jak i całych skrzyń mieszczących 570 lub 816 szt kul kutych (lub oczywiście wielokrotność jednej skrzyni). Im większe ilości tym niższa cena.

Klocki i tarcze hamulcowe SIEGER

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem klocków i tarcz hamulcowych marki SIEGER. Oferta tych hamulców przeznaczona jest do samochodów osobowych i dostawczych i w ponad 95% pokrywa rynek najbardziej popularnych pojazdów. SIEGER (z niem. “Sieger” znaczy “zwycięzca”.) to marka łącząca wysoką jakość i umiarkowane ceny, dlatego też klient finalny może się czuć jak prawdziwy zwycięzca – inwestuje w swoje bezpieczeństwo i równocześnie nie nadwyręża domowego budżetu. Oficjalna strona internetowa marki Sieger to www.siegerparts.com