Prawie wszystkie samochody z silnikami wysokoprężnymi produkowane w Europie czy Japonii są wyposażone w turbosprężarki. Również silniki benzynowe są coraz częściej obdarzone turbosprężarką w celu zwiększenia wydajności.

Profesjonalna regeneracja turbin

Nasze turbosprężarki są regenerowane w oparciu o najwyższe standardy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych procesów i maszyn, spełniając tym samym najwyższe wymagania. Precyzyjna kontrola całego cyklu regeneracji opartej na oryginalnych podzespołach gwarantuje trwałą i niezawodną pracę nawet w ekstremalnych warunkach. Tak naprawiona turbosprężarka, wg technologii producenta, ma identyczne parametry jak część nowa i dajemy na nią gwarancję jakości.

Turbosprężarki

Możesz nam zlecić naprawę swojej turbiny w bardzo wygodny sposób: nasz kurier odbierze zepsutą turbinę a po naprawie, odeślemy ją w doskonałym stanie, w rzeczywistości będzie jak nowa z fabryki. Koszty wysyłki w Polsce są po naszej stronie. Wysyłamy również za granicę do wszystkich krajów UE. Skontaktuj się z nami a szybko rozwiążemy Twój problem z turbosprężarką, byś znowu “miał tę moc”!