Przyczepa Neptun PRO model N7-236 | MARTEC: Supplier of towbars - towballs - bike carriers

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa Neptun PRO model N7-236

Przyczepa Neptun PRO model N7-236

Przyczepa Neptun PRO model N7-236 to przyczepa cechująca się solidną konstrukcją i sporą wytrzymałością w eksploatowaniu. Przeznaczona jest dla każdego, wybierana zaś przez profesjonalistów. Czy warto wybrać ten konkretny model? Czym się tak naprawdę rożni od innych dostępnych przyczep? Aby umieć odpowiedzieć sobie na te pytania należy bliżej przyjrzeć się tej przyczepie, co właśnie postaramy się uczynimy w poniższym tekście i załączonym filmie.

Przyczepa Neptun PRO N7-236 – specyfikacja

Najistotniejszym elementem budowy jaki posiada ta przyczepa jest jej podstawa czyli w całości spawana rama główna. Przyczepa Neptun PRO charakteryzuję się dużą wytrzymałością konstrukcji. Wszystko za sprawą wspomnianej wcześniej ramy oraz wykorzystaniu zimnogiętych podłużnic o przekroju litery U oraz zamieszczonych trzech poprzecznych belek.

Przyczepa Neptun PRO

Dyszel strzałkowy ze wzmocnieniem, niezależne zawieszenie oraz elementy gumowe osi zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę przyczepy. Dopuszczalna masa całkowita tej przyczepy to 750 kg a jej ładowność wynosi 590 kg. Wymiary wewnętrzne przyczepy to 236 x 129 x 45 cm. Przyczepa Neptun wyposażona została w jedną oś z kołami na zewnątrz w rozmiarze 13 cali z oponami w rozmiarze 165/70/R13.

 

Dodatkowe cechy tej przyczepy.

Boczne burty profilowane można łatwo zdemontować i uzyskać płaską platformę do przewozu większych ładunków. Dzięki uchylnej skrzyni ładunkowej, załadunek i rozładunek jest znacznie ułatwiony. Uchwyty liny mocującej ładunek umieszczone są w narożnikach skrzyni które możecie spotkać w każdym modelu Neptuna.

Wielofunkcyjne lampy są zamontowane pod tylną burtą przyczepy przez co są solidnie chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, wilgocią i błotem. Zaczepy plandeki są standardem w przyczepach firmy NEPTUN. Służą do mocowania plandek zarówno płaskich jak i wysokich na stelażach, które występują w opcji dodatkowego wyposażenia.

Przyczepa Neptun PRO – podsumowanie.

Czy warto to już kwestia naszej indywidualnej interpretacji jednakże szukając przyczepy dla siebie musimy dobrać ją do swoich potrzeb. Neptun z serii Pro na pewno przypadnie do gustu użytkownikom oczekującym niedrogiej, małej i solidnej przyczepy do przewozu swojego przeróżnego asortymentu. Komfort w użytkowaniu, jakość wykonania a także konkurencyjna cena, może przemawiać na jej korzyść.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Tarnowa, gdzie znajdziecie w ofercie opisywaną przyczepę w znakomitej cenie a także akcesoria dodatkowe omawiane powyżej. Możemy również dobrać inny rodzaj przyczepy wedle upodobań i zapotrzebowań klienta. Znajdziesz nas w Tarnowie al. M.B. Fatimskiej 16. Zapraszamy!

Komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>