Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr | MARTEC: Supplier of towbars - towballs - bike carriers

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr to przyczepa cechująca się solidną konstrukcją i sporą wytrzymałością w eksploatowaniu.  Przeznaczona jest dla każdego, wybierana zaś przez profesjonalistów. Czy warto wybrać ten konkretny model? Czym się tak naprawdę rożni od innych dostępnych przyczep? Aby umieć odpowiedzieć sobie na te zagadnienia należy bliżej przyjrzeć się tej przyczepie, co właśnie postaramy uczynić w poniższym tekście i załączonym filmie.

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr

Najistotniejszym elementem budowy który wyróżnia tą przyczepę na tle innych jest w pełni resorowana podstawa oraz w całości spawana rama główna i dyszel. Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr charakteryzuję się dużą wytrzymałością konstrukcji. Wszystko za sprawą wspomnianej wcześniej ramy oraz wykorzystaniu zimnogiętych podłużnic o przekroju litery U oraz zamieszczonych trzech poprzecznych belek.

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr

Dyszel strzałkowy ze wzmocnieniem, czteropiórowe resory oraz amortyzatory zamontowane na osi zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę przyczepy nawet z najcięższym ładunkiem. Dopuszczalna masa całkowita tej przyczepy to 750 kg a jej ładowność wynosi 575 kg. Wymiary wewnętrzne przyczepy to 236 x 129 x 40 cm. Przyczepa Neptun wyposażona została w jedną oś z kołami na zewnątrz w rozmiarze 13 cali z oponami w rozmiarze 165/70/R13.

 

Dodatkowe cechy tej przyczepy.

Profilowane burty są wykonane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej aby uzyskać dużą sztywność, odporność na uderzenia, a także ze względu na estetykę przyczepy. Boczne burty można łatwo zdemontować i uzyskać płaską platformę do przewozu większych ładunków. Dzięki uchylnej skrzyni ładunkowej natomiast, załadunek i rozładunek staje się znacznie ułatwiony. Uchwyty liny mocującej ładunek umieszczone są w narożnikach skrzyni które możecie spotkać w każdym modelu Neptuna.

Wielofunkcyjne lampy zamontowane są wewnątrz tylnej belki, pod tylną burtą przyczepy przez co są solidnie chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, wilgocią i błotem. Zaczepy plandeki są standardem w przyczepach firmy NEPTUN. Służą do mocowania plandek zarówno płaskich jak i wysokich na stelażach, które występują w opcji dodatkowego wyposażenia.

Przyczepa Neptun Rustik N7-236 rtr – podsumowanie.

Czy warto wybrać ten konkretny model? To już kwestia naszej indywidualnej interpretacji więc ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. W naszej opinii warto wybrać taką przyczepę która sprosta naszym oczekiwaniom. Jednakże warto pamiętać aby szukając przyczepy dla siebie, dobrać ją do swoich indywidualnych potrzeb. Neptun z serii 236 rtr na pewno przypadnie do gustu użytkownikom oczekującym, małej i solidnej przyczepy do przewozu swojego przeróżnego asortymentu. Komfort w użytkowaniu dzięki amortyzacji, jakość wykonania a także konkurencyjna cena, może przemawiać na jej korzyść.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Tarnowa, gdzie znajdziecie w ofercie opisywaną przyczepę w znakomitej cenie a także akcesoria dodatkowe omawiane powyżej. Możemy również dobrać inny rodzaj przyczepy wedle upodobań i zapotrzebowań klienta. Znajdziesz nas w Tarnowie al. M.B. Fatimskiej 16. Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>