Najczęściej wybierane przyczepy w Tarnowie | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Najczęściej wybierane przyczepy w Tarnowie

Najczęściej wybierane przyczepy w Tarnowie

Korzystając z naszego doświadczenia w dziedzinie przyczep samochodowych chcielibyśmy krótko opisać, o co pytają nas nasi klienci przy zakupie tego towaru, jakie modele przyczep cieszą się największą popularnością na tarnowskim rynku oraz dlaczego warto wybrać nas.

Najczęściej wybierane przyczepy w Tarnowie?

Notowany nieustannie wzrost ilości sprzedawanych i rejestrowanych przyczep samochodowych (raport PZPM) zauważalny jest i na naszym rynku. Kilkadziesiąt sprzedanych przyczep (w ciągu kilku miesięcy) głównie na rynek lokalnych użytkowników, choć nie tylko, potwierdza zapotrzebowanie na tego rodzaju towar, ale też konkurencyjną w stosunku do chociażby marketów – ofertę. Dlatego staramy się odpowiadać na Wasze oczekiwania bogatą ofertą przyczep renomowanych producentów.

przyczepy w Tarnowie

O co pytają nasi klienci?

Najczęściej pytania zadawane podczas zakupu dotyczą wielkości przyczepy oraz jej masy i ładowności. Są one wynikiem Waszych konkretnych potrzeb związanych z transportem towarów. Odpowiedzią na te pytania i potrzeby są najpopularniejsze modele z gamy NEPTUN Trailers: NEPTUN PRATIC N7-236 ptw, NEPTUN PRATIC N7-263 ptw, NEPTUN RUSTIK N7-236 2 rt (dwuosiówka).

Oczywiście klienci wybierali też inne modele: przyczepy podłodziowe i masywniejsze dwuosiowe (np. Neptun Rustik). Warto nadmienić, że do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów ze zwrotem, reklamacjami lub kłopotami użytkowania wyrobów z naszej sprzedaży. Odpukać – mamy spokój 🙂

przyczepy w Tarnowie

Czy tania przyczepa zawsze jest warta zakupu?

Kolejną kwestią jest oczywiście cena. Zapewnić Was możemy, że nasza oferta jest dobrą ceną za dobrą jakość. Dla porównania możemy przytoczyć przykład niewiele tańszych przyczep z hipermarketów, do których musisz dopłacić za na przykład koło manewrowe oraz nie zawsze możesz być pewien ich jakości, gdyż są to wyroby przygotowywane specjalnie dla tego odbiorcy, nieraz kosztem materiałów oraz wykonania. Wystarczy złapać za burtę takiej marketowej przyczepy i poruszać nią… wnioski nasuną się same.

Inny temat to dodatki do przyczep, których znajdziesz w naszym sklepie sporo. Począwszy od plandek płaskich i wysokich ze stelażem, a skończywszy na niewielkim zabezpieczeniu antykradzieżowym zaczepu – wkładki na kluczyk.

Plandekę zamontujemy Ci nie licząc na żadne gratyfikacje, sprawdzimy również oświetlenie, zapięcie – po to abyś bezpiecznie i usatysfakcjonowany odjechał z naszego sklepu wraz z wesołą przyczepką na ogonie 😉

Najczęściej wybierane przyczepy w Tarnowie to:


NEPTUN PRATIC N7-236 ptwneptun_pratik236


NEPTUN PRATIC N7-263 ptwprzyczepy w Tarnowie


NEPTUN RUSTIK N7-236 2 rtneptun_rustik236_2ptw


TEMA PRO 2612/2tema2612_2


TEMA ECO 2012tema_eco


Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi przyczepkami. Od ręki mamy na placu najpopularniejsze modele, ale każdy inny możemy dla Ciebie zamówić u producenta. Możesz być pewien, że taka przyczepa może być najlepszym rozwiązaniem dla Twoich wymagań i potrzeb. Przy wyborze warto się kierować nie tylko ceną, ale też solidnością wykonania i wytrzymałością danego modelu.

Warto też obejrzeć wybrane modele na naszym kanale YouTube, gdzie sukcesywnie dodajemy nowe videoprezentacje:

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>