Nowości samochodowe do których jest hak holowniczy. | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Nowości samochodowe do których jest hak holowniczy.

Nowości samochodowe do których jest hak holowniczy.

Nieustanny rozwój motoryzacji owocuje coraz to nowszymi oraz nowocześniejszymi modelami samochodów. W ślad za premierami samochodowymi idą premiery w ofercie haków holowniczych. W tym artykule chciałbym krótko przedstawić wybrane nowości samochodowe do których jest hak holowniczy.

Nowości samochodowe do których jest hak holowniczy.

Fiat Tipo 2016

Premierą 2016 r. był długo oczekiwany Fiat Tipo zaprezentowany oficjalnie na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2016r. Przebojem wdarł się na światowe rynki piękną stylistyką oraz bogatą ofertą silników, jak i – co nas najbardziej interesuje – dobrą ceną. Firmy produkujące haki holownicze od razu przygotowały produkt pasujący do tego samochodu. Hak o symbolu F-152, R57 to odpowiedz polskich producentów na samochód z Włoch.

nowości samochodowe do których jest hak holowniczy

Alfa Romeo Gulia

Dla odmiany napiszę teraz o innym samochodzie o włoskim rodowodzie. Jest to Alfa Romeo Gulia, do której jeszcze nie można zakupić haka holowniczego polskiego producenta. Wejście do produkcji samochodu miało miejsce w kwietniu 2016 r. więc na hak trzeba będzie trochę poczekać, ale myślę, że kwestia tygodni jest jego wyprodukowanie.

nowości samochodowe do których jest hak holowniczy

Renault Megane IV

Inny samochód do którego już można zakupić hak holowniczy jest zaprezentowany we Frankfurcie w 2015 r. model Renault Megane IV. Nowy wygląd auta, nowe rama oraz podwozie wymaga zastosowania nowych rozwiązań w haku holowniczym. Prace inżynierów i przedsiębiorstw zaowocowały hakami o symbolu R-105, G87, które stanowią odpowiedź polskich przedsiębiorstw na nowe dziecko francuskiej motoryzacji.

REN0594_MeganeLaunch_ModelColourVariant_GTLine_FlameRed

 

Volvo S90

Teraz znowu o samochodzie do którego nie ma haka holowniczego. O Volvo można pisać długo. Do nazwy modelu S90 powrócono w 2015r. w nowej propozycji szwedzkiego przedsiębiorstwa samochodu klasy wyższej. Wizja luksusu Volvo rzeczywiście zaskakuje i budzi podziw. Samochód naprawdę pięknie się prezentuje, a i jednostki napędowe nie pozostawiają nic do życzenia. Nadwozie i wnętrze S90 wykonane jest z nadzwyczajną starannością. Od unikalnych gatunków drewna po subtelną linię maski – każdy szczegół wykończenia to przykład skandynawskiego rzemiosła w najlepszym wydaniu – tak o swoim wyrobie pisze producent. Jedyny minus – nie można zhakować tego samochodu, gdyż jak dotąd nie ma do niego haka holowniczego. Ale myślę, że w niedługim czasie doczekamy się produktu do tego samochodu.

nowości samochodowe do których jest hak holowniczy

Hyundai H350

Teraz coś dla osób korzystających z większych możliwości transportowych dostawczaków. Hyundai H350 to koreańska odpowiedź na europejskie i amerykańskie duże samochody dostawcze. Możesz do niego zamontować hak holowniczy na przykład słupskiego producenta Auto Hak o symbolu J75. Auto Hak Słupsk to największy i najbardziej renomowany polski producent haków holowniczych. Potężna fabryka z kompetentną kadrą z sukcesami konkuruje również z zagranicznymi producentami.

h350

Suzuki Baleno

Bardzo popularną nowością w klasie kompaktowej samochodów osobowych jest Suzuki Baleno. Zupełnie nowy model sygnowany numerem II zjechał z linii produkcyjnych w 2016 r. Za japońskim producentem nadążają nasze firmy produkujące haki holownicze, gdyż można do tego modelu dokupić hak holowniczy o symbolu W33.

Suzuki-Baleno-2016-ik-2-Concept-5

Mamy nadzieję, że już służy on swoim posiadaczom. Zauważenia wart jest fakt, że każdy hak odkręcany na dwie śruby ma od razu swój odpowiednik wypinany poziomo i pionowo.

Nowości samochodowe do których jest hak holowniczy możemy wymieniać co chwila ale niestety są też i inne nowe samochody, mniej lub bardziej luksusowe, do których jeszcze nie ma haka holowniczego (Maseratti Levante, Opel Crossland), ale i takie do których jest (Kia Niro, Toyota C-HR) . Brak uwarunkowany jest tym, że auto niedawno zjechało z linii produkcyjnej i jeszcze nie zdążono wyprodukować do niego haka holowniczego. Natomiast dowody na szybkie reagowanie rynku haków holowniczych na nowości samochodowe przedstawiłem powyżej.

Jako firma specjalizująca się w hakach holowniczych kładziemy nacisk na to, aby mieć dostępne haki do wszystkich modeli samochodów, również tych najnowszych generacji.

2017-02-02_13h06_13

Podsumowując prawdą jest, że haki holownicze nie miały tak głośnych prezentacji jak nowe modele samochodów, ale wraz z nowościami motoryzacyjnymi tworzą zgrane konstrukcje, których wartość najbardziej docenią Ci, którym pomagają w pracy lub ułatwiają wypoczynek.

Jeśli i Ty zakupiłeś nowe auto i chcesz do niego domontować hak holowniczy skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc. Zapraszamy również do dzielenia się swoimi  opiniami związanymi z zakupem haka holowniczego lub kłopotami z tymże  do swojego samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>