Przyczepa Tema PRO model 2612/2 - czy warto wybrać? | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Przyczepa Tema PRO model 2612/2 – czy warto wybrać?

Przyczepa Tema PRO model 2612/2 – czy warto wybrać?

Przyczepa Tema Pro 2612/2 to model cechujący się solidną konstrukcją i sporą wytrzymałością w eksploatowaniu. Przeznaczona jest dla każdego, wybierana zaś przez profesjonalistów. Czy warto wybrać ten konkretny model? Czym tak naprawdę się cechuje? Aby móc odpowiedzieć sobie na te pytania należy bliżej przyjrzeć się tej przyczepie, co też uczynimy.

Przyczepy firmy Tema z serii PRO

Firma TEMA jest bezpośrednim kontynuatorem wieloletniej tradycji w produkcji niezawodnych, docenianych przyczep ze Świdnika. Działają na rynku już od ponad 20 lat, obecnie są jednym z wiodących producentów w Polsce. W tym okresie firma wyprodukowała na rynek polski i rynki zagraniczne ponad 100 tysięcy przyczep. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zaoferować szeroką gamę swoich produktów. Podczas produkcji swoich przyczep bezustannie używają najlepszych materiałów i podzespołów renomowanych producentów jak AL-KO, FRISTOM, KNOTT, SPP, WAŚ, WINTERHOFF, ASPOCK. Obecnie w swojej ofercie posiadają ponad 120 typów przyczep a także realizują zamówienia indywidualne pod klienta w kraju i zagranicą.

przyczepa tema pro

Przyczepy samochodowe serii PRO to solidne przyczepy niehamowane dla profesjonalistów o DMC do 750kg . Mocna konstrukcja skręcana zapewnia wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. W serii przyczep PRO stosowane są trzy rodzaje zawieszenia: na osi skrętnej, bardzo komfortowe zawieszenia oparte o wahacz wleczony lub zawieszenie oparte o resory. Przyczepa na wahaczach charakteryzuje się  bardzo dobrymi właściwościami tłumienia nierówności dróg. Przyczepy na wahaczu oznaczone są literą “W” w nazwie, przyczepy na resorach oznaczone są literą “R” w nazwie.

Przyczepa Tema PRO model 2612/2

Prezentowany na poniższym filmie model Tema Pro 2612/2 to przyczepa dla naprawdę wymagających użytkowników. Solidna rama z blachy ocynkowanej oraz skręcana konstrukcja zapewnia jej stabilność i sporą wytrzymałość w codziennej eksploatacji.

 

Rama nośna wykonana jest z profili giętych ocynkowanej blachy stalowej o gr. ścianki 2,5 mm skręcana śrubami. Zawieszenie niezależne, uresorowanie na wałku skrętnym oraz dwie osie AL-KO zapewniają komfort i wygodę przewożenia wszelkich towarów.

Wymiary powierzchni transportowej to 263x125x35cm co daję spore możliwości przewożenia wszelakich towarów.
Podłoga powierzchni transportowej wykonana jest ze sklejki wodoodpornej oraz antypoślizgowej o gr. 9 mm. Burta przednia jak i tylna występuję w wersji uchylnej, wykonane są one również z blachy stalowej ocynkowanej.

Tema2612_2

Przyczepa Tema PRO dostępna jest z kołami o rozmiarach 155 na 13 lub 165 na 13. Możliwe jest również dokupienie dodatkowego wyposażenia jak choćby:

  • wspornik koła zapasowego
  • koło zapasowe
  • stelaż z pokrowcem H800 lub H1100
  • pokrowiec płaski
  • reling przedni
  • burty bis, triple
  • burty siatkowe
  • solidne uchwyty podłogowe
  • wzmocnienia burt bocznychprzyczepa tema pro

Podsumowanie – czy warto?

Czy warto to już kwestia naszej indywidualnej interpretacji jednakże szukając przyczepy dla siebie musimy dobrać ją do swoich potrzeb. Tema z serii Pro na pewno przypadnie do gustu użytkownikom oczekującym solidnej a zarazem wygodnej formy przewozu swojego przeróżnego asortymentu.

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszą firma. Pomożemy dobrać przyczepę na miarę twoich potrzeb. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz postaramy się o konkurencyjną cenę. Znajdziesz nas w Tarnowie al. M.B. Fatimskiej 16. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz korzystać z tych tagów i atrybutów HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>