Quasar Electronics polska technologia wiązek elektrycznych haka holowniczego | MARTEC - Haki Holownicze - Bagażniki na Rowery - Tarcze Klocki Hamulcowe

Blog firmowy MARTEC

Quasar Electronics polska technologia wiązek elektrycznych haka holowniczego

Quasar Electronics polska technologia wiązek elektrycznych haka holowniczego

Nasza firma od lat z sukcesem współpracuje z polskim producentem wiązek elektrycznych jakim jest Quasar Elektronics, którego produkty dostępne są w ofercie naszego sklepu. O produktach tej marki możesz znaleźć trochę informacji na naszym blogu, jednak nie było do tej pory tekstu poświęconego sylwetce tego przedsiębiorstwa. Dlatego pomysł na temat Quasar Elektronics polska technologia wiązek elektrycznych.

Najwyższa jakość Quasar Elektronics.

Qasar Elektronics to polski producent elektronicznych rozwiązań dla rynku motoryzacyjnego. Innowacyjność w kreowaniu urządzeń oraz ich wysoka i trwała jakość pozwoliły firmie zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym oraz cieszyć się zaufaniem klientów. Firma jest autorem rozwiązań telemetrycznych dla odczytu danych z magistrali CAN-bus. Zaletą Quasar Elektronics jest zdobyte doświadczenie, rzetelna, ciągle rozwijająca się wiedza, a także wykwalifikowana kadra pracownicza oraz park technologiczny podlegający systematycznej modernizacji.

Cele, z którymi przedsiębiorstwo identyfikuje się od początku istnienia firmy to:
  • Innowacyjność oraz unikatowość w dziedzinie projektowania i konstrukcji urządzeń
  • Konsekwencja w realizacji przyjmowanych zleceń
  • Odpowiedzialność za dostarczane przez siebie produkty i usługi
  • Elastyczność w stosunku do wymogów rynkowych i oczekiwań Klienta

Firma tworzy rozwiązania mające na celu zwiększenie komfortu użytkowania pojazdów.

Quasar Elektronics

Produkty i rozwiązania oferowane przez Quasar Elekronics.

Swoim Klientom przedsiębiorstwo oferuje produkty w ramach następujących kategorii:
  • Rejestratory telemetryczne GPS/GSM/GPRS
  • Konwertery magistrali CAN-Bus, J1939, J1708
  • Elektroniczne moduły wiązek haka holowniczego
  • Specjalne rozwiązania dedykowane dla sieci dealerskich samochodów osobowych
  • Projekty realizowane na zamówienie Klienta

Rekomendacja Martec.

Firma Martec od lat prowadzi współpracę z Quasar Elektronics w zakresie uniwersalnych wiązek z modułem haków holowniczych. Produkty takie jak wiązki Q-WH1 PRO, Q-MP2S, Q-MP2LS, Q-WH1R, Q-WH3S, Q-MP5S, WH0 dostosowane do konkretnych potrzeb znalazły uznanie wśród dużej rzeszy naszych klientów. Potwierdzona jakość, sprawdzona trwałość i niezawodność produktów. Wszystko to czyni z Quasar Elektronics godnego polecenia partnera dla biznesu w dziedzinie rozwiązań elektronicznych na rynku motoryzacyjnym.

Oferowane przez nas wiązki uniwersalne haków holowniczych z gamy produktów Quasar Elektronics. Są niezawodnym, niedrogim i łatwym rozwiązaniem, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.