Solidna, lekka przyczepa dla twoich towarów - Pratik N7-263 ptw | MARTEC: Supplier of towbars - towballs - bike carriers

Blog firmowy MARTEC

Solidna, lekka przyczepa dla twoich towarów – Pratik N7-263 ptw

Solidna, lekka przyczepa dla twoich towarów – Pratik N7-263 ptw

W ofercie firmy Martec znajdziesz przyczepy kilku renomowanych firm, o czym pisałem już w innych artykułach. W kilku kolejnych tekstach chciałbym przybliżyć Ci konkretne modele dostępnych u nas przyczep. Pierwszym, jaki wybraliśmy jest bardzo popularna i dobrze sprzedająca się przyczepa Neptun model Pratik N7-263 ptw.

Specyfikacja techniczna Pratik N7-263 ptw.

Najistotniejszymi  wyróżnikami branymi pod uwagę podczas zakupy przyczepy jest jej wielkość oraz ładowność. Pratik N7-263 ptw ma długość przestrzeni ładunkowej 2630 mm, szerokość 1250 mm oraz wysokość 300 mm. Wysokość można zwiększać poprzez zamontowanie dodatkowych burt lub koszów.

Ciężar przyczepy to 153 kg, co przy homologacji przyczepy lekkiej do 750 kg daje 597 kg ładowności. Choć jest to lekka przyczepa wszystkie jej podzespoły są solidne, estetycznie wykonane, trwale zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie. Przyczepa noszona jest przez 13 calowe koła jednej osi montowane na zewnątrz skrzyni. Dużą sztywność i trwałość konstrukcji zapewniają zimnogięte na kształt litery U podłużnice oraz dwie poprzeczne belki ramy. Niezależne zawieszenie oraz elementy gumowe osi zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Chowany dyszel strzałkowy ze wzmocnieniem pozwala na zaoszczędzenie miejsca w trakcie przechowywania przyczepy. Ukryte pod tylną burtą oraz w specjalnej listwie światła chronione są dzięki temu przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniami.

Dodatkowe elementy Pratik N7-263 ptw.

Model Pratik N7-263 ptw standardowo wyposażony jest w rolki mocujące plandekę, dzięki czemu możesz swój egzemplarz doposażyć w to akcesorium – zarówno plandekę niską, jak i wysoką na stelażu.

Rozmieszczone w kątach podłogi skrzyni uchwyty pozwalają na bezpieczne oraz stabilne zabezpieczenie ładunku. W naszej firmie standardem wyposażenia jest również koło podporowe, za które w marketach budowlanych będziesz musiał słono dopłacić.

Model Pratik N7-263 ptw to odpowiedź firmy Neptun dla osób, które potrzebują przestrzennej, solidnej i funkcjonalnej przyczepy lekkiej. Odwiedź nas w Tarnowie lub zadzwoń, a odpowiemy na twoje pytania związane z tym modelem oraz jego ceną. Przyczepa Pratik N7-263 ptw marki Neptun może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem w transporcie.