Handel Internetowy | MARTEC - Haki Holownicze - Tarcze Klocki Hamulcowe

Handel internetowy

Sklep internetowy z hakami holowniczymi

Pod adresem www.sklepmartec.pl znajdziesz haki holownicze do samochodów osobowych i dostawczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Obsługa sklepu pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie w postaci haka i odpowiedniej wiązki elektrycznej, czy też innych akcesoriów. Skorzystaj z pomocy przez nowoczesny system live chatu. Haki Westfalia, haki Auto-Hak czy haki Steinhof to tylko niektóre propozycje dla najbardziej wymagających klientów, ceniących wysoką jakość. W przygotowaniu jest nowy sklep dedykowany dla haków holowniczych i wiązek, ale na to potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Nie od razu Rzym zbudowano, doba ma tylko 24 godziny a tydzień tylko 7 dni ; – )

Sklep internetowy klocki i tarcze hamulcowe

W sklepie online www.sklepmartec.pl  znajdziesz też klocki hamulcowe oraz zestawy tarcze hamulcowe z klockami. Jest to bogata oferta hamulców do samochodów osobowych i dostawczych. Ten sklepik rozwiąże każdy problem związany z systemem hamulcowym, ponieważ hamulce to nasza specjalizacja i pasja. Jedną z najważniejszych marek części hamulcowych jest Sieger – nowość na naszym rynku, której MARTEC ma zaszczyt być oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Wysokiej jakości tarcze hamulcowe i klocki Sieger są coraz częściej wybierane przez kierowców naszych dróg. Oczywiście dla osób szukających marek z większym stażem tradycyjnie od lat mamy tarcze i klocki: Steinhof, Mikoda, Rotinger, Textar, Ate, Jurid, Icer i inne.

Aukcje internetowe i sklepy na Allegro

Nie da się zaprzeczyć, że dla wielu osób zakupy w Internecie kojarzą się tylko z Allegro. Dlatego też również firma MARTEC jest tam obecna, choć w naszym przypadku traktujemy Allegro jako portal ogłoszeniowy niż główny kanał sprzedażowy. Na jednym koncie znajdziecie aukcje internetowe z częściami hamulcowymi, natomiast na drugim koncie  są tylko haki holownicze, wiązki do haków, kule holownicze, bagażniki na rowery i akcesoria. Oczywiście na aukcjach jest tylko część naszego asortymentu, jeśli czegoś tam nie znajdziesz, nie znaczy to, że tego nie mamy. Mamy na pewno, skontaktuj się z nami!